Црвен дрес 2016

Код на продуктот: 2016

Достапност: 803

Шема на големини:
Цена: 2.900,00МКД
Без данок: 2.457,63МКД

Достапни опции

* Величина:

* Персонализирај го дресот:

Внесете го вашето име и/или број:


Распространетото златно сонце со осум сончеви краци е национален симбол во повеќевековната историја на Македонија и претставува спокој, храброст и сила на сите Македонци. Инспирирани од знамето кое се виори на ветрот, дизајнерот го поставува „сонцето“ малку брановитo.

Дресот е изработен од врвен материјал кој е дизајниран да обезбеди максимален комфор.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: