Дуксер Striker

Код на продуктот: Striker

Достапност: 10

Шема на големини:
Цена: 1.450,00МКД
Без данок: 1.228,81МКД

Достапни опции

* Величина:

Ознаки: дуксер, ЈАКО

Дуксер од најновата ЈАКО серија која се користи за А националната селекција на Македонија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: