Шушкавец Тим

Код на продуктот: Шушкавец

Достапност: 1

Шема на големини:
Цена: 1.300,00МКД
Без данок: 1.101,70МКД

Достапни опции

* Величина:

Ознаки: шушкавец, ЈАКО

Шушкавец од најновата ЈАКО серија која се користи за А националната селекција на Македонија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: