Долна тренерка Allaround

Код на продуктот: Долна тренинг тренерка

Достапност: 15

Шема на големини:
Цена: 1.200,00МКД
Без данок: 1.016,95МКД

Достапни опции

* Величина:

Долна тренинг тренерка од најновата ЈАКО серија која се користи за А националната селекција на Македонија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: