Поло Маица

Код на продуктот: Polo Shirt

Достапност: Нема на залиха

Шема на големини:
Цена: 1.416,00МКД
Без данок: 1.200,00МКД

Достапни опции

* Изберете модел:


Црвена поло маица ЈАКО. Во продажба единствено на Фаншоп страната на ФФМ со достава во странство преку DHL и бесплатна достава во Македонија преку Глобко Логистик.

JAKO е водечка германска компанија за спортска опрема која застапува повеќе од 50.000 клубови и репрезентации низ светот. ЈАКО е компанија која нуди иновативен дизајн и гарантира опрема со високи перформанси и европски стандарди за квалитет.

Доколку сакате да го купите овој производ, а ја нема вашата величина на залиха, ве молиме контактирајте не на fanshop@ffm.com.mk

Уживајте во производите на нашиот FANSHOP, носете ги со гордост боите на македонската репрезентација и да бидеме обединети од радоста што ја носи фудбалот.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: