Жолт Дрес

Код на продуктот: Yellow Jersey

Достапност: Нема на залиха

Шема на големини:
Цена: 1.500,00МКД
Без данок: 1.271,19МКД

Достапни опции

* Изберете модел:

* Персонализирај го дресот:

Внесете го вашето име и/или број:

Оригинален дрес на македонската А репрезентација. Во продажба единствено на Фаншоп страната на ФФМ со достава во странство преку DHL и бесплатна достава во Македонија преку Глобко Логистик.

Официјалниот дрес на македонската репрезентација е изработен од JAKO и е достапен во црвена и жолта боја. JAKO е водечка германска компанија за спортска опрема која застапува повеќе од 50.000 клубови и репрезентации низ светот.  ЈАКО е компанија која нуди иновативен дизајн и гарантира опрема со високи перформанси и европски стандарди за квалитет.

Уживајте во производите на нашиот FANSHOP, носете ги со гордост боите на македонската репрезентација и да бидеме обединети од радоста што ја носи фудбалот.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: